Godło Polski

Mistrzostwa Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Piłce Nożnej w Łysej Górze

 W miesiącu czerwiec, z okazji Dnia Dziecka, nasi chłopcy wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej, placówek resocjalizacyjnych o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze. W duchu rywalizacji fair play, nasi podopieczni zajęli zaszczytne I miejsce. Obok reprezentacji ZPEOW w Wielkich Drogach w turnieju wzięły udział drużyny z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Krakowa i Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z Łysej Górze, drużyna Gimnazjum w Łysej Górze oraz drużyna złożona z wychowawców w/w ośrodków.
W trakcie turnieju wychowankowie MOS z Łysej Góry z koła kulinarnego, prowadzili pyszny bufet gastronomiczny, gdzie na wszystkich uczestników czekały smaczne potrawy z grilla, karczki, kiełbaski, udka, bigos oraz żołnierska grochówka. 
Dla najlepszego strzelca, bramkarza i piłkarza turnieju ufundowano pamiątkowe medale i nagrody.  Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Patryk Myrcik, reprezentujący naszą placówkę, ZPEOW w Wielkich Drogach. A najlepszym bramkarzem został również nasz podopieczny, Klaudiusz Czerwiński. Wszystkim naszym chłopcom gratulujemy osiągniętych wyników a organizatorom dziękujemy za profesjonalny i smaczny turniej !!!